Tērvetes Tumšais

Jauns gads jāsāk ar jaunu alu. No vienas puses, jaunais tumšais no Kroņauces nav nekas milzīgi negaidīts, jo brieda jau vismaz trīs gadus. No citas puses, Tērvete tik ilgi un fundamentāli bija aizrāvušies ar gaišajiem aliem, ka tumšā alus dzemdības nav gluži ikdienišķa parādība.

Cik esmu novērojis, pagaidām jaunums pieejams tikai ļoti ierobežotā veikalu skaitā; pats alu iegādājos vakar Kroņauces Saimē, turklāt paņēmu pēdējos.

Tērvetes Tumšais

Bet nu pie lietas. Tērvetes Tumšais (5,4%) liekas visai izskatīgs, ļoti bagātīgām un jaukām putām. Smaržā mazliet karamele, bet garša samērā tumīga un iesaldena. Ne tik salda, lai liktos pārmērīgi. Pēcgaršā ir sajūtams rūgtums, tomēr pēc glāzes izdzeršanas paliek jūtams saldums. Kopumā neslikti un dzeras labi. Arī cenas/kvalitātes attiecība laba – Saimes veikalā 90 centus maksāja, taču tur jebkurš Tērvetes alus par patīkamām cenām – RIMI nez vai lētāk par 1.20 eiro būs iegādājams.

Jācer, ka šī nav tikai pārbaudes partija un arī turpmāk tumšais tērvetnieks garšos tikpat labi.

  • leons

    ka tumšā alus dzemdības…
    dzeras labi…
    Tad nu gan valodiņa !!

  • Normunds

    Šodien bija tas gods Rimi iegādāt…. ilgi gaidīts tumšais no Tērvetes…. Tad nu teikšu ka ļoti labs… Turpmāk bus grūta izvēle starp Piebalgas LUX un šo…. :)