par blogu

Man garšo alus. Pirms dažiem gadiem sākunogaršot dažādus alus, ne tikai tos, kurus ikdienā var redzēt veikalu plauktos. Šis pasākums iepatikās un pārauga hobijā. Pie reizes sāku savus iespaidus pierakstīt – tā kopš 2009.gada šajā blogā (agrāk dzerualu.wordpress.com) esmu publicējis vairākus simtus ierakstu par interesantiem aliem, kā arī ar alu saistītiem ievērības cienīgiem notikumiem. 2014. un 2015.gadā biju nedaudz ar rakstīšanu ieturējis pauzi. 2016. turpināšu rakstīt, taču, visticamāk, viļņveidīgi un ievērojami mazāk kā iepriekš.

Visas ir tikai manas personīgās domas un viedoklis, uz objektivitāti nepretendēju. Mainu arī savas domas un izpratni par alu un labu garšu.

Blogā nav un, domājams, nebūs reklāmu, reklāmrakstu vai “sadarbības projektu”. Neveidoju apskatus apmaiņā pret “bezmaksas” alus paraugiem; uz šādiem piedāvājumiem neatbildēšu un tos nepieņemšu.

Ja bloga rakstos, kas vecāki par 90 dienām, ir kāda kļūda, to vairs nelaboju. Īpaši, ja minētas novecojušas adreses un citi dati. Diemžēl man nav iespēju nepārtraukti aktualizēt informāciju daudzos desmitos vai pat simtos ierakstu. Rakstiem, kas vecāki par 90 dienām, tiek slēgta komentēšanas iespēja, jo pieredze rāda, ka aktīvākā diskusijas daļa jau ir beigusies.

Uzvedības noteikumi

Diemžēl ir cilvēki, kuri manu attieksmi pret atsevišķiem aldariem uzskata par tik nepieņemamu, ka par to jāpaziņo nesakarīgu tekstu un rupjību veidā. Tā kā savu personīgo telpu neplānoju piesārņot ar nejēdzībām, tad šāda veida informācija tiek dzēsta.

***

Ja ir interese komunicēt par jebkuru tēmu, kas saistīta ar alu – dzerualu@gmail.com vai komentāros pie jebkura raksta.