Gada nogales porteri

Porteris, neapstrīdami, ir alus karalis. Tādēļ mani ļoti priecēja ražīgā šī gada nogale, kad pie pircējiem nonāca vairāki sakarīgi tumšie ali. Manuprāt, trīs 2013.gada labākie porteri ir Valmiermuižas Nr. 1. Malduguns Pilota Nakts un Aldara Ekskluzīvais Porteris, turklāt visi veikalu plauktos nonākuši aptuveni vienā laikā. Tādēļ visus noliku blakus, lai salīdzinātu pa īstam.

3porteri1

Malduguns Pilota Nakts (6,7%) ir lielisks. Traki gards porteris, nemaz negribas analizēt viņa labumu. Attiecībā uz Valmiermuižas Porteri Nr.1 (6,8%) zinu, ka Valmiermuiža vēl tikai pārbauda garšas, neko nevajagot salīdzināt, jo šis jau tikai viens variants utjp. Tik un tā, viss ir labi sanācis, kaut arī šis alus ir mazliet skarbāks un asāks par iepriekšējo. Arī Aldara Ekskluzīvais Porteris (6,8%) nav slikts, tas ir maigāks par parasto, tik ilgi pagrabā neglabāto variantu, taču mazliet iztrūkst labuma. Tas nav tik komplekss un gards kā divi iepriekš minētie.

Nobeigumā jākonstatē viens. Porteri ir ļoti labi, šajā nelielajā konkursā uzvar Malduguns taču mābrūvētāja Anda L. šārudens porteri, kurus man tas gods bijis baudīt, visus trīs komerciālos atstāj ēnā. Par to visi var pārliecināties Līgo Ziemā pēc 2 nedēļām, kur Anda porteris nelielā daudzumā būs pieejams izlejamā veidā.

  • janis

    Porteris neapstrīdami alus karalis! Tu esi rasists?