Brew Dogs Esquire TV seriāls

Nesen noskatījos pirmās četras sērijas Esquire TV seriālam Brew Dogs. Katrā aptuveni 50 minūšu sērijā abi skotu Brew Dogs īpašnieki ir devušies uz ASV, kur abi aldari veic alus brūvēšanu neparastos apstākļos no nestandarta izejvielām. Pašlaik ir jau sešas sērijas, paspēju gan tikai četras noskatīties.

Tā pirmajā sērijā Kalifornijā ar Stone darītavas līdzdalību tiek brūvēta IPA, izmantojot jūraszāles un niknus čilli piparus, bet visa brūvēšana notiek īpaši aprīkotā vagonā pa ceļam no Sandjēgo uz Losandželosu. Izmantojot ļoti smuku mājbrūvēšanas sistēmu.

1ser 1ser2

Otrajā sērijā Sanfrancisko ievāc miglu uz leģendārās Anchor darītavas jumta, kur visu fermentē koka kublā. Un pēc tam pasniedz glāzēs alus garaiņu veidā.

2ser

Trešajā sērijā viņi ir Filadelfijā, kur brūvē vecāka stila eilu ar melasi, kukurūzu un DNS, kurā 320 miljonos kopiju iekodēta ASV neatkarības deklarācija. Un brūvē to visu Neatkarības dienas parādes laikā.

3ser

Sietlā uz kuģa tiek gatavots imperiālais stouts ar pasaulē augstāko kofeīna saturu, ar krietnu devu šokolādes.

4ser 4ser2

Iespējams, tas izklausās nedaudz vājprātīgi, parāk sarežģiti un nevajadzīgi, tomēr scenāristi un visi pārējie aiz kadra ir pastrādājuši centīgi un tas viss ir labi skatāms un interesants. Ļoti priecē samērā asprātīgie, neklišejiskie un divdomībām bagātie seriāla dialogi. Kā saka bārdains onkulis ar milzu bārdu un vēl milzīgāku alus vēderu: “jūs meklējat craft alus jaunavas, bet esmu craft alus palaistuve“.

Pa vidum visam ir sastapšanās ar leģendāriem aldariem un alus popularizēšana, kā arī īss, bet saturīgs labāko attiecīgās pilsētas bāru un darītavu apskats. Mazliet arī par alus gatavošanas tehniku, taču, ja salīdzina ar Discovery Channel Brew Masters, tad pirmā bija tehniskāka un tajā daudz vairāk uzmanības tika pievērsts alus darīšanas procesam. Kopumā man Brew Dogs seriāls liekas patīkams un izklaidējošs, vienīgi žēl, ka nesanāk nogaršot tos lieliskos alus,ar kuriem viņi seriālā nepārtraukti mielojas.

  • Ogre

    Patiešām raidījums par augšējo plauktu ;)