Becks kraftalus – Taste the World

Tādi laiki pienākuši, ka pat vācu Beck’s ir ķēries klāt kraftalum. Jaunā sērija saucas “Taste the World”, bet vairāk var izlasīt viņu mājaslapā Becks Taste the World. Alus satīstīts glancētā melnā kartonā un pildīts stilīgās trešdaļlitra pudelītēs, droši vien, lai tādā veidā attaisnotu samērā augsto cenu.

2015-07-12 13.40.35Parasti šādus brīnumus izlaižu, jo gadījies daudz haltūras baudīt, bet nevarēju pretoties alus giganta valdzinājumam. Turklāt man ļoti garšo vācu pilzenieki un gribējās redzēt vai ar Beck’s jaunumu būs tikai neliela vai smaga vilšanās,

1873 Pils (6%). Seši procenti, kas tas par pilzenieku? No pilzenes alus tomēr kaut ko vieglāku parasti sagaidu. Garšai gan nav ne vainas, samērā labs gaišais lāgeris ar patīkamu apiņu piesitienu, taču nesaprotu kādēļ šis par Pils alu jāsauc. Nākamais ir it kā angļu Pale Ale (6,3%) ar Cascade apiņiem. Te atkal gribas piesieties, nemaz alu nedzērušam – kaut arī labi zināms, ka jau kopš 19.gs. angļu importēja labi daudz ASV apiņus, Cascade tomēr ir visai mūsdienīga šķirne. Pats aus gan garšo visai labi – nav netīkamu piegaršu, turklāt apiņu doza tieši laikā, bez jebkādiem pārspīlējumiem. Un kā pēdējais ir austrāļu Amber Lager (5,7%). Arī labs un patīkams.

Kopumā neslikts alus, kuru mierīgi varētu dzert vēl, taču nedaudz nepatika visi tie mārketinga stāsti. Un nesaprotu, kādēļ visi viņu ali nevarētu būt ar tik labu garšu, bet ir jāražo tie ūdeņainie.

 

 • Māris Upenieks

  Labais! Blogs ir atapakaļ!

 • Papuass

  Ar atgriešanos?

  • dzerualu

   Nē. Nu varbūt, reizi pāris mēnešos par rakstiņam. Atgriešanās no 2016.g. :)